Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë Më përpara Tjetra

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet

Të gjitha pronat

Shtëpi private 2-katëshe në shitje

180,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në rrugën “Tonin Arapi”, pranë Shkollës [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në rrugën “Tonin Arapi”, pranë Shkollës [më shumë]
64 114,00 m2informacion i plotë

Shtëpi private për shitje në Bahçallëk

68,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk. Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk. Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një [më shumë]
22 300,00 m2informacion i plotë

Apartament 2+1 në shitje te Kinemaja

58,500 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur te Kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur te Kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin [më shumë]

Apartament 1+1 në shitje tek ish-Shtëpia e P...

44,200 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 tek ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 68 m² dhe nd [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 tek ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 68 m² dhe nd [më shumë]

Apartament 3+1 në shitje te shkolla “N...

34,837 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apar [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apar [më shumë]
Shitje

Biznes në shitje në Pedonale

30,000 €
Ambienti ndodhet në katin e dytë me një sipërfaqe prej 170 m² . Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe total [më shumë]
Ambienti ndodhet në katin e dytë me një sipërfaqe prej 170 m² . Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe total [më shumë]

Listat vlerësuese