Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Hyrje 2+1 me qira te Spitalet

320 €
me
kole heqimi, ,
shto si të preferuar
179

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të dytë të një shtëpie private.
Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.
Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme. Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr.
Hyrja jepet me qira e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 320 €/muaj
——————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: info@sre.al

Adresa: kole heqimi
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
Hape në Google Map
Kodi i Prones: 18786
Çmimi: 320 €
Dhoma: 2
Tualetet: 1
Custom ID: 218
Viti I Ndertimit: 2016
Materiale Te Jashtme: Kapot
Modeli Struktures: Brick
Ballkon
Hapësirë private
Sistem sigurie
Kopsht
Hidroizolim
Sistem kaldaje

Rishikimet e pronës

Ju duhet tëkyçuni për të lënë një përshtypje

Listime të ngjashme

Hyrje 2+1 me qira tek Rruga e Gjanë.

200 €
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit të një shtëpie private, t [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 90 m² në katin e dytë të banimit të një shtëpie private, t [më shumë]

Hyrje 2+1 me qira, te Kolegji Turk

160 €
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, [më shumë]
21 100,00 m2informacion i plotë

Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

320 €
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]

Listat vlerësuese