Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Apartament 2+1 në shitje në Parrucë

110,000 €
Parruce , , ,
shto si të preferuar
1

Sun Real Estate ofron për ju një apartament luksoz 2+1 në shitje në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Shkodrës: në Parrucë, në qendër.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 122.08 m².

✅Ambienti i apartamentit është i organizuar në:
– Sallon.
– Kuzhinë
– Dy banjo, njëra prej të cilave ka dritare.
– Dy dhoma gjumi të shtruara me parket
– Dy ballkone (një në sallon dhe një në dhomë gjumi)

✔Cilësitë të tjera të banesës:
– Kuzhina dhe banjot janë të shtruara me pllakë, kurse pjesa tjetër është e shtruar me parket.
– Dritaret janë dopioxham me gaz.
– Ngrohja sigurohet me kondicionerë të instaluar në çdo dhomë si dhe me sistem kaldaje (pa kaldajë).
– Ambienti është i pajisur me spote (përveç dhomave të gjumit).
– Salloni ka një tavolinë të veshur me xham të temperuar, një divan me gjatësi 9 m, si dhe një TV 55 polësh.
– Banaku gjithashtu është i veshur me xham të temperuar dhe në përbërje ka mikrovalën dhe sobën të markës Gorenje dhe frigoriferin e markës Samsung.
– Apartamentin e zbukurojnë gurët dekorativë mermeri nga Berati si dhe tavani i varur në pjesën e sallonit.
– Favorizohet nga një ndriçim diellor natyral gjatë gjithë ditës.
– Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar, mobilim ky që arrin vlerën e 30’000 eurove.
– Ndërtimi i apartamentit dhe arredimi i tij është bërë para dy vitesh.

🏷ÇMIMI: 110’000 € *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Adresa: Parruce
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
Hape në Google Map
Kodi i Prones: 23467
Çmimi: 110,000 €
Madhesia e Prones: 120,08 m2
Dhoma: 3
Dhomat e gjumit: 2
Tualetet: 2
Custom ID: 30
Modeli Struktures: Brick
2 ballkone
Sistem kaldaje

Rishikimet e pronës

Ju duhet tëkyçuni për të lënë një përshtypje

Listime të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje tek kopështi”...

87,750 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. [më shumë]
22 135,00 m2informacion i plotë

Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronj...

85,000 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një [më shumë]
21 106,00 m2informacion i plotë

Apartament 2+1, në shitje tek shkolla “...

58,020 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 96.7 m² në katin e pestë të banimit, të nd [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 96.7 m² në katin e pestë të banimit, të nd [më shumë]

Listat vlerësuese