Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

400 €
Pedonale , , , ,
shto si të preferuar
2

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Pedonale.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 400 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Adresa: Pedonale
Qyteti:
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
Hape në Google Map
Kodi i Prones: 22157
Çmimi: 400 €
Madhesia e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhomat e gjumit: 2
Tualetet: 1
Custom ID: 91
Modeli Struktures: Brick
Ballkon

Rishikimet e pronës

Ju duhet tëkyçuni për të lënë një përshtypje

Listime të ngjashme

Apartament 3+1 me qira tek ish-Sera e Luleve

500 €
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me adresë: lagjja ”Qemal Stafa”, tek ish-Sera e Luleve. Apartament [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me adresë: lagjja ”Qemal Stafa”, tek ish-Sera e Luleve. Apartament [më shumë]
32 136,00 m2informacion i plotë

Apartament 2+1 me qira tek Mahalla e Çakajve

145 €
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Mahalla e Çakajve. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m² d [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Mahalla e Çakajve. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m² d [më shumë]

Apartament 2+1 me qira në Rus

160 €
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka sipërf [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka sipërf [më shumë]

Listat vlerësuese