0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet

HAPI TË GJITHA DYERT E SHKODRËS

Shkodra ofron 5 zona kryesore banimi për t’iu përshtatur preferencave tuaja: qyteti me historikun e tij; fshatrat dhe rrethinat me bukuritë e tyre natyrore; zonat malore me Bogën dhe Thethin freskues; vija bregdetare relaksuese dhe zona e liqenit të Shkodrës me Shirokën, Zogaj dhe malin e Taraboshit.

Zonat malore

0 Listimet

Qyteti

121 Listimet

Liqeni

0 Listimet

Vija bregdetare

32 Listimet

LISTIMET E FUNDIT

Përshkrimet e hollësishme të pronave lejojnë një përzgjedhje të mirë, duke shmangur kërkimet e panevojshme.

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrë...

800 €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gj [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gj [më shumë]

Ambient biznesi me qira në Sarreq

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një [më shumë]
2 1 056,00 m2informacion i plotë

Ambient biznesi me qira në Pedonale

640 €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon nj [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon nj [më shumë]

Shtëpi private për shitje në Dërgut

80,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 1 [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 1 [më shumë]
21 230,00 m2informacion i plotë

Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

47,300 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamen [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamen [më shumë]

Apartament për shitje në Parrucë

65,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje apartament të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 83 m² dhe ka një b [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje apartament të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 83 m² dhe ka një b [më shumë]

Listat vlerësuese