Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë Më përpara Tjetra

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rino Nika

Broker |

Rreth meje

Shpirti i lirë, aftësia sociale dhe shërbimi i shkëlqyer ndaj klientëve e bëjnë Rinon një agjent lider në tregun e pasurive të paluajtshme në Shkodër. Ai punon me një gamë të gjerë klientësh – kombëtarë dhe ndërkombëtarë, si dhe me investitorë të huaj. Bazuar në eksperiencën që zotëron në këtë fushë, Rino është në shërbim të çdo lloj kërkese që klientët mund të kenë.

Më kontakto

Listimet e mia

Të gjitha (87)
Ambient biznesi (12)
Apartamente (27)
Dyqan (16)
Garsoniere (1)
Hotel (1)
Hyrje (3)
Kapanon (5)
Magazine (1)
Restorant (1)
Shtepi private (6)
Truall (11)
Vila (6)
Shitje

Biznes në shitje në Pedonale

30,000 €
Ambienti ndodhet në katin e dytë me një sipërfaqe prej 170 m² . Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe total [më shumë]
Ambienti ndodhet në katin e dytë me një sipërfaqe prej 170 m² . Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe total [më shumë]

Tokë për shitje pranë Kullave Italiane

72,600 €
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e t [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e t [më shumë]

Apartament 1+1 në shitje në Sarreq

52,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apart [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apart [më shumë]

Apartament 1+1 në shitje te Shtëpia e Pionie...

52,000 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit. Aparta [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e parë të banimit. Aparta [më shumë]

Apartament 1+1 në shitje te teatri “Mi...

51,200 €
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë [më shumë]
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë [më shumë]

Apartament 1+1 në shitje, tek teatri “...

46,200 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”. Apartamenti ndodhet në [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”. Apartamenti ndodhet në [më shumë]
  • Advanced Search

    0 € deri 1,500,000 €

    More Search Options

Listat vlerësuese