Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë Më përpara Tjetra

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Erjon Lumaj

Rreth meje

 

Erjoni është krenar për shërbimin e tij të pashembullt me aftësi për zgjidhjen e problemeve – diçka thelbësore për lundrimin e klientëve përmes sfidave e tregjeve të sotme të pasurive të patundshme.

“Fokusi im është gjithmonë t’u shërbej klientëve të mi me ndershmëri, integritet dhe diskrecion si një ndërmjetës i besueshëm, i ditur dhe i angazhuar për rezultate të jashtëzakonshme.”

Më kontakto

Listimet e mia

Të gjitha (150)
Ambient biznesi (29)
Apartamente (63)
Dyqan (23)
Garsoniere (1)
Hotel (4)
Hyrje (4)
Shtepi private (16)
Truall (9)
Vila (3)
Zyra (1)
Qira

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

500 €
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) [më shumë]
22 151,00 m2informacion i plotë
Shitje

Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg

84,000 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Der [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Der [më shumë]
Qira

Hyrje 2+1 me qira te Spitalet

300 €
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të dytë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të dytë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

280 €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti ka një sipërfaq [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti ka një sipërfaq [më shumë]

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

395 €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesë [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesë [më shumë]

Ambient biznesi me qira në rrugën “Studenti”

280 €
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. A [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. A [më shumë]
  • Advanced Search

    0 € deri 1,500,000 €

    More Search Options

Listat vlerësuese