Kliko për të zmadhuar
Duke kërkuar...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
hape hartën
Shiko Harta rrugore Sateliti Hibrid Terreni Vendndodhja ime Pamje e plotë Më përpara Tjetra

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Rreth nesh

“Sun Real Estate” është një agjenci lider në qytetin e Shkodrës, moderne, e licensuar dhe e specializuar në blerje, shitje, qira, vlerësim të pasurive të patundshme si dhe konsultë për marrjen e kredive për shtëpi.

Gjithashtu, bashkëpunojmë me noterë, banka dhe inxhinierë për t’u siguruar klientëve tanë një shërbim të plotë para, gjatë dhe pas marrëveshjes.

Ne sigurojmë fshehtësi të marrëveshjes për klientët tanë. Shërbimet tona qira, blerje, shitje përfshijnë: apartamente të reja dhe të vjetra, shtëpi private, vila, kapanone dhe troje në qytetin e Shkodrës, në plazhin e Velipojës si dhe në atë të Shëngjinit.

Vlerat tona janë ndershmëri, profesionalizëm, optimizëm dhe modernizëm. Misioni ynë është të realizojmë shitblerjen e pasurive të patundshme në mënyrë sa më efektive.

Për çdo pyetje apo kërkesë tuajën, ju lutemi të na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355676666765, në adresën e e-mail-it: info@sre.al ose në adresën: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, sheshi “Dugajët e Reja” (50 m larg Trumës së Dugajëve të Reja).

Shkruani një përgjigje

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Listat vlerësuese