0 € deri 2,000,000 €

More Search Options

0 € deri 2,000,000 €

More Search Options
Ne gjetëm 0 rezultate. Shiko rezultatet
Kërkim i avancuar

0 € deri 1,500,000 €

More Search Options
ne gjetëm 0 rezultatet

HAPI TË GJITHA DYERT E SHKODRËS

Shkodra ofron 5 zona kryesore banimi për t’iu përshtatur preferencave tuaja: qyteti me historikun e tij; fshatrat dhe rrethinat me bukuritë e tyre natyrore; zonat malore me Bogën dhe Thethin freskues; vija bregdetare relaksuese dhe zona e liqenit të Shkodrës me Shirokën, Zogaj dhe malin e Taraboshit.

Zonat malore

4 Listimet

Qyteti

272 Listimet

Liqeni

8 Listimet

Vija bregdetare

35 Listimet

LISTIMET E FUNDIT

Përshkrimet e hollësishme të pronave lejojnë një përzgjedhje të mirë, duke shmangur kërkimet e panevojshme.
Qira

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

500 €
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë (IX) [më shumë]
22 151,00 m2informacion i plotë
Shitje

Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di...

140,000 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa [më shumë]
32 140,00 m2informacion i plotë
Shitje

Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg

84,000 €
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Der [më shumë]
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Der [më shumë]
Shitje

Apartament 2+1 në shitje në Parrucë

110,000 €
Sun Real Estate ofron për ju një apartament luksoz 2+1 në shitje në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Shk [më shumë]
Sun Real Estate ofron për ju një apartament luksoz 2+1 në shitje në një ndër zonat më të kërkuara të qytetit të Shk [më shumë]
22 122,00 m2informacion i plotë
Qira

Vilë 3-katëshe me qira në G’juhadol

900 €
Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të G’juhadolit. Ka një sipër [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të G’juhadolit. Ka një sipër [më shumë]
Qira

Hyrje 2+1 me qira te Spitalet

300 €
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të dytë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të dytë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² d [më shumë]

Listat vlerësuese